Ochrona stóp

Zadbaj o prawidłową ochronę swoich stóp z naszym sklepem ortopedycznym z Gdańska

Jako doświadczona firma w dziedzinie sprzętu rehabilitacyjnego, specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości wyrobów ortopedycznych. Wśród naszego asortymentu znajdziesz bogatą ofertę wkładek ortopedycznych do wszystkich rodzajów obuwia ( na płaskostopie podłużne, poprzeczne, na koślawość stóp i kolan na ostrogi i ze skrótem ), , a także aparaty na haluksy czy bez uciskowe skarpety zdrowotne. Ponadto proponujemy osłony i separatory na odciski, modzele i otarcia. Potrzebujesz produktów na wymiar? Skontaktuj się z nami. Serdecznie zapraszamy do zakupów. Masz pytania? Napisz lub zadzwoń!

Ochrona stóp W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Haluksy

  Szyny na haluksy, osłony, kliny międzypalcowe i inne.

 • Otarcia, odciski

  Wyroby na otarcia palców stóp, modzele, nagniotki.

 • Wkładki ortopedyczne

  Wkładki ortopedyczneGdańsk

  W naszym sklepie przygotowaliśmy bogatą ofertę wysokiej jakości wkładek ortopedycznych, na pierwszym miejscu stawiając spełnianie potrzeb oraz dbanie o zdrowie Klientów. Proponowane produkty mają działanie amortyzujące, ale ich zalet jest znacznie więcej. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu internetowego lub odwiedzenia punktu stacjonarnego z wkładkami ortopedycznymi, a także innymi specjalistycznymi wyrobami w Gdańsku.

  Właściwości wkładek do butów na wymiar ze sklepu w Gdańsku

  Podstawowym zadaniem wkładek ortopedycznych oferowanych w naszym sklepie w Gdańsku jest redukowanie drgań, a tym samym eliminowanie bólu stóp oraz dolnych odcinków kręgosłupa. To jednak niejedyne zalety produktów, które tu znajdziesz. Proponowane wkładki do butów na mają też bowiem działanie antybakteryjne i antygrzybicze, wchłaniają wilgoć, zapewniają ochronę przed otarciami, jak również odpowiednią wentylację. Ponadto niwelują także nieprzyjemne zapachy.

  Oferta wkładek ortopedycznych dla Klientów z Gdańska

  Liczne właściwości wkładek do butów na wymiar, które proponujemy, sprawiają, że stanowią one idealny wybór dla osób cierpiących na takie dolegliwości jak bóle stóp czy stawów, płaskostopie oraz modzele. Ponadto chronią one przed powstawaniem palców młotkowatychi haluksów a także powstawaniem płaskostopia poprzecznego. Nasze wkładki ortopedyczne doskonale nadają się też do obuwia sportowego, roboczego czy trekkingowego, jak również dla kobiet w ciąży. Zapraszamy Klientów z Gdańska i nie tylko!

 • Skarpetki zdrowotne

  Skarpetki zdrowotne bezszwowe z przędzy bawełnianej lub bambusowej, z jonami srebra.