slider
OBUWIE PROFILAKTYCZNE - DLA DOROSŁYCH

Dr Orto System

Wykonane jest z dzianiny zamszopodobnej, dobrze dopasowującej się do stopy, nie uciskającej na obolałe miejsca, łatwej do utrzymania w czystości. Materiał zapewnia odpowiednią wentylację.
Górna, przednia część cholewki wykonana jest z rozciągliwego materiału lycra, dzięki czemu można założyć but na stopę nieco szerszą.

Zapięcie: mocny rzep pozwala na lepsze dopasowanie do nieco szerszej stopy.

Podeszwa: pianka poliuretanowa o gęstości posiadającej właściwości amortyzujące, trwała, bardzo lekka i elastyczna.

Proponujemy Państwu specjalistyczną i jednocześnie najbardziej zaawansowaną konstrukcyjno-technologicznie serię obuwia DR Orto System dla osób z problememi stóp. Obuwie dedykowane jest osobom ze stopami wrażliwymi, w tym cierpiącym na zespół stopy cukrzycowej a także dotkniętym reumatoidalnymi zmianami stóp.

W obuwiu Dr Orto powstało obszerne wnętrze buta, co zapobiega otarciom stopy. Szeroki i wysoki czubek pozwala na swobodne ułożenie palców i eliminowanie ewntualnego urazu. W obuwiu Dr Orto zastosowano bardzo miękkie materiały włókiennicze o doskonałych właściwościach higienicznych oraz podwyższonej jakości. Obuwie posiada minimalną ilość przeszyć i łączeń, które mogłyby uwierać stopy oraz sprężystą podeszwę amortyzującą w trakcie zetknięcia stopy z podłożem co zabezpiecza przed mikrourazami.